۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
 • تفاهم‌نامه‌ای میان کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضاء شد. مقدمه‌ای برای آموزش «مالکیت فکری» میان اعضای هیات علمی. برگزاری سه دوره وبینارهای آموزشی در این حوزه در دستور کار قرار گرفت.
  1399/07/07
 • قاره بزرگ و پهناور آفریقا مقصد بعدی سفر آنلاین دانش‌بنیان‌های ایرانی است. قاره‌ای با بازاری بزرگ و قابل توجه. قرار است در یک نشست تجاری آنلاین، دانش‌بنیان‌های ایرانی شرکای مورد تایید آفریقایی خود را برای توسعه فعالیت‌شان پیدا کنند.
  1399/07/05
 • در راستای گسترش بیمه در میان فعالان فناور زیست‌بوم نوآوری کشور شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق می‌توانند در چهار سطح مختلف از خدمات بیمه شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری بهره‌مند شوند. متقاضیان تا 15 مهر ماه فرصت دارند تا کارکنان شرکت و والدین خود را برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام کنند.
  1399/07/05
 • کرونا که آمد زندگی روزمره مردم تغییر کرد. مردم مجبور شدند در خانه بمانند و برخی کارهای خود را برون‌سپاری کنند. به این معنا که خود در خانه ماندند و از طریق اینترنت و شبکه‌های مجازی به کارهای روزمره خود رسیدگی کردند.
  1399/07/02
تفاهم‌نامه‌ای میان کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضاء شد. مقدمه‌ای برای آموزش «مالکیت فکری» میان اعضای هیات علمی. برگزاری سه دوره وبینارهای آموزشی در این حوزه در دستور کار قرار گرفت.
1399/07/07
قاره بزرگ و پهناور آفریقا مقصد بعدی سفر آنلاین دانش‌بنیان‌های ایرانی است. قاره‌ای با بازاری بزرگ و قابل توجه. قرار است در یک نشست تجاری آنلاین، دانش‌بنیان‌های ایرانی شرکای مورد تایید آفریقایی خود را برای توسعه فعالیت‌شان پیدا کنند.
1399/07/05
در راستای گسترش بیمه در میان فعالان فناور زیست‌بوم نوآوری کشور شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق می‌توانند در چهار سطح مختلف از خدمات بیمه شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری بهره‌مند شوند. متقاضیان تا 15 مهر ماه فرصت دارند تا کارکنان شرکت و والدین خود را برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام کنند.
1399/07/05
کرونا که آمد زندگی روزمره مردم تغییر کرد. مردم مجبور شدند در خانه بمانند و برخی کارهای خود را برون‌سپاری کنند. به این معنا که خود در خانه ماندند و از طریق اینترنت و شبکه‌های مجازی به کارهای روزمره خود رسیدگی کردند.
1399/07/02
نخستین رویداد استارتاپی حوزه «زالوی طبی و صنایع وابسته» برگزار می‌شود تا با توجه به افزایش استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در حوزه آبزیان و شیلات فرصتی برای توسعه کسب و کار در این حوزه باشد.
1399/07/02
در گفت‌وگوی برخط سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و الکساندر سرگی‌یف رئیس آکادمی علوم روسیه، زمینه توسعه همکاری‌های مشترک علمی و فناورانه به ویژه در حوزه فناوری‌های پیشرفته دارویی فراهم شد.
1399/06/31
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
رویداد ها
رویداد ها
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal