۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
هشتمين دوره از نمايشگاه اينوتكس به همت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و با حضور 200 استارتاپ در نمايشگاه بين المللي تهران در حال برگزاري است.
نمايشگاهي براي عرضه ايده‌هاي نوآورانه
هشتمين دوره از نمايشگاه اينوتكس به همت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و با حضور 200 استارتاپ در نمايشگاه بين المللي تهران در حال برگزاري است.

7 دوره از نمايشگاه اينوتكس در كشور با تلاش پارك فناوري پرديس معاونت علمي و فناوري برگزار شده است. نمايشگاهي كه نقشي پررنگ و تاثيرگذار در معرفي دستاوردهاي استارتاپ ها و شركت هاي دانش بنيان دارد. نمايشگاهي جوان با مشاركت متخصصان و ايده مندان جوان ايراني كه براي معرفي توانمندي هاي خود نياز به فضا و امكانات ساده اي دارند.

هشتمين دوره از نمايشگاه اينوتكس بر پايه تجربيات دوره هاي قبلي و با خدمات و محصولات جديدي از شركت هاي دانش بنيان و استارتاپ هاي توانمند در نمايشگاه بين المللي تهران در حال برگزاري است. اين دوره از نمايشگاه توانسته است اعتماد 200 استارتاپ و 100شركت دانش بنيان را جلب كند و ايده ها و محصولات آنها را در معرض ديد علاقه مندان ورود به اين عرصه و سرمايه گذاران قرار دهد.

بنا به گفته اكبر قنبرپور معاون توسعه نوآوري پارك فناوري پرديس و دبير هشتمين نمايشگاه اينوتكس، بيش از 200 استارت‌آپ و 20 شتاب‌دهنده و مركز نوآوري در هشتمين دوره نمايشگاه فناوري و نوآوري حضور خواهند داشت.

وي افزود: علاوه‌بر حضور 14 مجموعه سرمايه‌گذار، بيش از 50 سرمايه‌گذار نيز در كافه سرمايه اينوتكس شركت مي‌كنند و طي چهار روز با شركت‌هاي فناور و استارت‌آپ‌ها جلساتي برگزار مي‌كنند.

دبير نمايشگاه اينوتكس 2019 همچنين اظهار كرد: بيش از 100 شركت دانش‌بنيان، 14 مخترع مستقل، 15 بروكر فناوري، 12 پارك علم و فناوري و مركز رشد و پنج رسانه استارت‌آپي نيز در نمايشگاه اينوتكس حضور دارند.

حضور مخترعان خارجي در نمايشگاه اينوتكس 2019

در اين نمايشگاه جوان، نزديك به 40 مشاور و منتور اكوسيستم فناوري و نوآوري نيز حضور دارند كه در پاويون منتورشيپ جلسات نيم‌ساعته‌اي با كارآفرينان و استارت‌آپ‌ها برگزار مي‌كنند كه رايگان است.يكي از بخش هاي مهم نمايشگاه امسال، حضور ميهمانان، مخترعان و ايده پردازان خارجي است به گونه اي كه امسال بيش از 20 مخترع عراقي پاويوني در نمايشگاه دارند كه طي اين چهار روز با مخترعان و سرمايه‌گذاران ايراني ملاقات و مذاكره مي‌كنند. همچنين از سه كشور لهستان، چين و عراق نيز افرادي در نمايشگاه اينوتكس 2019 حضور خواهند داشت.

اين نمايشگاه بين المللي بازيگران اكوسيستم نوآوري و فناوري كشور را گرد هم‌ مي آورد تا چالش‌هاي اكوسيستم نوآوري و فناوري كشور را در قالب سخنراني‌ها، مناظرات و پنل‌ها بررسي كند. اين نمايشگاه مي تواند سقف آرزوهاي جوانان را بلندتر كند و سكويي شود براي پرتاب توانمندان و ايده پردازاني كه مي توانند اقتصاد كشور را متحول كنند و رونق اقتصادي را براي كشور به ارمغان بياورند.

تاریخ:
1398/03/20
تعداد بازدید:
347
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal