۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
صاحبان ایده، فعالان فناور و استارتاپ‌های حوزه گیاهان دارویی در رویداد استارتاپ ویکند داروها و فرآورده های گیاهی و طبیعی حضور می یابند تا ایده‌‎های خود را با مدعوین و سرمایه گذاران در میان بگذارند.
رویداد استارتاپی داروها و فرآورده های گیاهی و طبیعی برگزار می شود.
صاحبان ایده، فعالان فناور و استارتاپ‌های حوزه گیاهان دارویی در رویداد استارتاپ ویکند داروها و فرآورده های گیاهی و طبیعی حضور می یابند تا ایده‌‎های خود را با مدعوین و سرمایه گذاران در میان بگذارند.

زنجیره صنایع مبتنی بر گیاهان دارویی می‌توانند ارزش افزوده قابل توجهی به همراه داشته باشند. هر روزه هسته‌های فناور و جوانان نخبه در این حوزه ایده ها و محصولات جدیدی را عرضه می‌کنند که در صورت حمایت و تجاری سازی می تواند به زمینه ای مساعد برای جهش تولید و ارز آوری و اشتغالزایی در این صنعت تبدیل شوند.


رویداد استارتاپی داروها و فرآورده های گیاهی و طبیعی اواخر تیر ماه در محل سالن شیخ بهایی صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری شتابدهده فارماتک برگزار می شود. این رویداد تلاش دارد تا تا ایده‌ها و ابتکارات این حوزه را به محصول تجاری سازی شده نزدیک تر گرداند.


مسعود ره افروز دبیر این رویداد در اینباره گفت: رویداد استارتاپی داروها و فرآورده های گیاهی و طبیعی تلاش دارد تا با جمع آوری طرح‌های مبتکرانه و نوآورانه در این حوزه زمینه اتصال سرمایه گذاران و صاحبان ایده و نوآوری را فراهم سازد. بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته طرح‌های ارسالی به این رویداد از 2 خرداد تا 19 تیر ماه پذیرفته خواهد شد.


ره افروز در تشریح حمایت‌های در نظر گرفته شده برای طرح‌های منتخب افزود: طرح‌های منتخب علاوه بر، برخورداری از سرمایه گذار مناسب می‌توانند در تمامی مراحل تشکیل پرونده در سازمان غذا و دارو و اخذ مجوز تا تجاری سازی از پشتیبانی برخوردار شوند.


علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی http://chtm.isti.ir/ مراجعه کنند.

تاریخ:
1399/03/10
تعداد بازدید:
254
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal