۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن
رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف تقدیر از ایده‌های برتر صادراتی برگزار می‌شود.
ایده‌های صادراتی جذب می‌شود
رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف تقدیر از ایده‌های برتر صادراتی برگزار می‌شود.

ارزش افزوده‌ نهفته در تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، ظرفیتی است که می‌تواند برای برون رفت کشور از خام فروشی فعال شود. در این مسیر دولت، صنعت و واحدهای علمی کشور می‌توانند در کنار آموزش، مشکلات و محدودیت‌های پیش‌روی صادرات را حذف کنند و گام‌های موثری را در پیشرفت صادرات بردارند.

مرکز شتابدهی تجارت جهانی ایران (خانه تهران) با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری و اتاق بازرگانی صنایع، معاون و کشاورزی با هدف هدایت، آموزش و شتابدهی به صادرات محصولات و خدمات ایجاد می‌شود.

این مرکز، 26 مردادماه سال جاری افتتاح شود. هم‌زمان با این افتتاحیه، رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف تقدیر از ایده‌های برتر صادراتی برگزار خواهد شد.

این رویداد با محورهای «بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان»، «توسعه تحقیقات بازار و بازاریابی»، «هوشمندسازی صادرات»، «مبادلات مالی و ارزی و تهاتری»، «برندینگ، گسترش خدمات تجارت خارجی و ترانزیت» و «شکل‌دهی بازارهای جدید به ویژه با کشورهای منطقه» برگزار می‌شود.

مخاطبان رویداد، «شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور»، «شرکت‌های خدمات تجاری‌سازی»، «دانشجویان و فارغ‌التحصیلان»، «فناوران و کارآفرینان» و «بازرگانان» هستند.

علاقه‌مندان برای ثبت­نام می‌توانند تا 15 مردادماه ایده‌های خود را به ایمیل idea@tesc.ir ارسال کنند.

تاریخ:
1399/05/06
تعداد بازدید:
54
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal