۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
با توجه به نیاز مبرم شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق و نرم به آموزش مستمر و با توجه به همه‌گیری ویروس کووید19، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تلاش دارد تا با حمایت از برگزاری وبینارها، روند آموزش‌ها متوقف نماند.
دانش‌بنیان‌ها به 12 وبینار بزرگ استانی می‌روند
با توجه به نیاز مبرم شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق و نرم به آموزش مستمر و با توجه به همه‌گیری ویروس کووید19، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تلاش دارد تا با حمایت از برگزاری وبینارها، روند آموزش‌ها متوقف نماند.

برگزاری وبینارهای با مرکزیت استان‌های مختلف باعث می‌شود که هم سفرهای غیرضروری کاری برای فعالان فناور و خلاق کمتر شود و هم محور وبینار به مشکلات محلی و استانی اختصاص یابد. برگزاری استانی وبینارها همچنین باعث شکوفا شدن هر چه بیشتر ظرفیت‌های استانی می‌شود.

برای مثال با توجه به نزدیکی استان اردبیل به مرزهای شمالی کشور وبینار بررسی راهکارها و چالش‌های صادرات به روسیه برگزار شد.

آذربایجان شرقی نیز در هفته جاری، میزبان سه وبینار آشنایی با بازاریابی دیجیتال، آشنایی با روش های تأمین مالی دانش بنیان در بازار سرمایه و فروش به مدیران ارشد خواهد شد که توسط مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در روزهای دهم، دوازدهم و چهاردهم آبان ماه با محوریت فعالان این استان برگزار می‌شود.

برگزاری وبینار مالکیت فکری با عنوان سلاحی استراتژیک برای کسب و کارها ویژه استان مازندران نیز برای 11 آبان ماه برنامه ریزی شده است.
رویداد پرسش و پاسخ در خصوص سامانه های مدیریت ارتباط با مشتری مخصوص استان فارس نیز نام رویداد دیگری است که در دوازدهم آبان ماه در این استان برگزار میشود.

با توجه به نیاز سنجی انجام گرفته در استان خراسان رضوی نیز، مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رویدادی آنلاین در این استان برگزار می‌کند با نام برنامه‌ریزی بازاریابی و استراتژی ورود به بازار، علاقه‌مندان می‌توانند در روز 14 آبان ماه در این رویداد شرکت کنند.

وبینار آشنایی با تکنیک های تبلیغات و فروش محصولات دانش‌بنیان و جایگاه آن در برند‌سازی محصولات، مخصوص استان چهارمحال بختیاری و وبینار معرفی مدل شخصیت شناسی با نگاه MBTI، در استان اصفهان نیز، هر دو در روز 14 آبان، میزبان علاقه‌مندان به این دو مقوله خواهد بود.

آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت‌های دانش‌بنیان که در 12 آبان، در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود و وبینار آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت‌های دانش‌بنیان که برای روز 11 آبان ماه 1399 در دانشگاه علوم پزشکی یزد، میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و سایر علاقه‌مندان خواهد بود، نام دیگر رخدادهای آنلاین برنامه‌ریزی شده در طول هفته جاری هستند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان مراجعه کنند.

تاریخ:
1399/08/11
تعداد بازدید:
30
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal