۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن
معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض طراحی صنعتی و بسته‌بندی به محصولات دانش‌بنیان ارائه می‌کند.
تسهیلات 50 درصدی برای طراحی بسته‌بندی به دانش‌بنیان‌ها تعلق گرفت
معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض طراحی صنعتی و بسته‌بندی به محصولات دانش‌بنیان ارائه می‌کند.

طراحی صنعتی محصولات و بسته‌بندی در فروش و گسترش بازار هر محصولی نقش بسزایی دارد. عدم آگاهی بسیاری از شرکت‌ها، از اهمیت این موضوع، باعث شده است که برای طراحی بسته‌بندی همسان و سازگار با محصول تولیدی شرکت، هزینه‌ای پرداخت نکنند. این در حالی است که استفاده از طراحان صنعتی و تولید یک بسته‌بندی جدید، برای محصولات شرکت، می‌تواند، باعث ایجاد فرصت‌های بازاریابی جدیدی شود.

بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان نیز پس از حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، مشاهده کرده‌اند که محصول آنها به دلیل عدم برخورداری از بسته‌بدنی جالب توجه و هنری، علی‌رغم داشتن مزیت‌های فنی بیشتر، نتوانسته است با برخی محصولات خارجی رقابت کند و مشتری با توجه به بسته‌بندی بهتر آن محصول را انتخاب کرده است.

با توجه به اهمیت طراحی صنعتی و طراحی یک بسته‌بندی خاص برای هر محصول دانش‌بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، تسهیلات ویژه‌ای را در این زمینه در نظر گرفته است.

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری 50 درصد از هزینه‌های طراحی صنعتی و بسته بندی تولیدات برای محصولات دانش‌بنیان را به صورت بلاعوض تا سقف 200 میلیون ریال حمایت می‌کند.

این مسئله باعث می‌شود تا شرکت‌های دانش‌بنیان رغبت بیشتری نسبت به باز تعریف هویت بصری محصولات خود داشته باشند و از طراحان حرفه‌ای دعوت کنند تا برای محصولات آنها یک بسته‌بندی و پوشش جدید طراحی کنند.

تاریخ:
1399/11/04
تعداد بازدید:
22
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal