۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق داخلی با همکاری ناحیه نوآوری پردیس معاونت علمی به صنایع و فناوری‌های نیکاراگوئه پیوند می‌خورد.
توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به اولویت‌های فناورانه در عرصه بین‌المللی پاسخ می‌گوید
توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق داخلی با همکاری ناحیه نوآوری پردیس معاونت علمی به صنایع و فناوری‌های نیکاراگوئه پیوند می‌خورد.

با ایجاد زمینه‌های همکاری‌های فناورانه در عرصه بین‌المللی، ظرفیت‌های ناحیه نوآوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه‌های فناوری و نوآوری، به انعقاد تفاهم‌‌نامه‌ای منجر شد که توانمندی‌های دانش‌بنیان و خلاق کشور در نیکاراگوئه ارائه شود و مسیر تعامل میان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، فعالان دانشگاهی و پژوهشگران دو طرف را هموار می‌کند.

بر اساس این همکاری که میان ناحیه نوآوری پردیس و شورای علم و فناوری نیکاراگوئه آغاز می‌شود، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناورانه و نوآورانه دو طرف مورد بررسی قرار گرفت.

این تفاهم‌نامه همکاری که در ادامه بازدید و آشنایی مسئولان حوزه علم و فناوری نیکاراگوئه از ظرفیت‌های نوآورانه ناحیه نوآوری پردیس صورت گرفت، به توسعه محورهای همکاری در زمینه‌های علمی، فناوری، شرکت‌ها و دانشگاهیان می‌انجامد.

پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با توسعه زیست‌بوم فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در قالب فازهای ناحیه نوآوری، زمینه را برای فعالیت نوآورانه 5 هزار دانشجو، 20 هزار فعال دانش‌بنیان و خلاق هزار شرکت، 120 میلیون دلار صادرات و 30 هزار میلیارد تومان فروش محصولات ایران‌ساخت فراهم می‌کند.

تاریخ:
1399/12/25
تعداد بازدید:
40
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal