۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
فراخوان ارائه حسگرها و ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال
فراخوان ارائه حسگرها و ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال
فراخوان ارائه حسگرها و ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال

بسمه تعالي

 

دومين نشست از سلسله نشست‌هاي تخصصي برنامه آينده‌نگاري علم‌ و فناوري در حوزه سلامت با عنوان «حسگرها و ابزارك‌هاي هوشمند» توسط دبيرخانه برنامه ملي آينده‌‌نگاري (وابسته به معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري) برگزار مي‌شود.

سلسله نشست‌هاي تخصصي برنامه ملي آينده‌نگاري در حوزه سلامت كه با محوريت «سلامت ديجيتال» برگزار مي‌شود، مي‌كوشد آخرين رويدادها، روندها و تحولات حوزه سلامت ديجيتال را به ذي‌نفعان اين حوزه، از دانشجويان و اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها گرفته تا مراكز بهداشتي و درماني، شركت‌هاي كوچك و متوسط دانش‌بنيان، شركت‌هاي بزرگ صنعتي، سازمان‌هاي دولتي و دستگاه‌هاي اجرايي معرفي نمايد. هدف از برگزاري اين نشست‌ها، به اشتراك گذاشتن تصاوير آينده و دستيابي به تصاوير مشترك پيرامون آينده مطلوب است.

دومين نشست از سلسله نشست‌هاي سلامت ديجيتال با موضوع «حسگرها و ابزارك‌هاي هوشمند» اسفندماه جاري با همكاري وزارت‌ بهداشت، درمان و آموزش پزشكي برگزار خواهد شد. در اين نشست علاوه بر هم‌انديشي در خصوص فرصت‌ها و چالش‌هاي سلامت ديجيتال، چند حسگر/ابزارك سلامت ديجيتال برتر در داخل و خارج كشور معرفي خواهد شد.

علاقه‌مندان به معرفي حسگر/ابزارك خود در اين نشست مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص جزئيات نشست (نحوه ثبت نام، دريافت راهنما و تكميل فرم ثبت حسگر/ابزارك و كسب اطلاعات بيشتر) به نشاني www.infp.ir مراجعه نمايند.

تاریخ:
1396/11/11
تعداد بازدید:
66
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal