۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
فراخوان ارائه حسگرها ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال
فراخوان ارائه حسگرها ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال
فراخوان ارائه حسگرها ابزارك هاي هوشمند در حوزه ديجيتال

بسمه تعالي

 

دومين نشست از سلسله نشست‌هاي تخصصي برنامه آينده‌نگاري علم‌ و فناوري در حوزه سلامت با عنوان «حسگرها و ابزارك‌هاي هوشمند» توسط دبيرخانه برنامه ملي آينده‌‌نگاري (وابسته به معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري) برگزار مي‌شود.

سلسله نشست‌هاي تخصصي برنامه ملي آينده‌نگاري در حوزه سلامت كه با محوريت «سلامت ديجيتال» برگزار مي‌شود، مي‌كوشد آخرين رويدادها، روندها و تحولات حوزه سلامت ديجيتال را به ذي‌نفعان اين حوزه، از دانشجويان و اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها گرفته تا مراكز بهداشتي و درماني، شركت‌هاي كوچك و متوسط دانش‌بنيان، شركت‌هاي بزرگ صنعتي، سازمان‌هاي دولتي و دستگاه‌هاي اجرايي معرفي نمايد. هدف از برگزاري اين نشست‌ها، به اشتراك گذاشتن تصاوير آينده و دستيابي به تصاوير مشترك پيرامون آينده مطلوب است.

دومين نشست از سلسله نشست‌هاي سلامت ديجيتال با موضوع «حسگرها و ابزارك‌هاي هوشمند» اسفندماه جاري با همكاري وزارت‌ بهداشت، درمان و آموزش پزشكي برگزار خواهد شد. در اين نشست علاوه بر هم‌انديشي در خصوص فرصت‌ها و چالش‌هاي سلامت ديجيتال، چند حسگر/ابزارك سلامت ديجيتال برتر در داخل و خارج كشور معرفي خواهد شد.

علاقه‌مندان به معرفي حسگر/ابزارك خود در اين نشست مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص جزئيات نشست (نحوه ثبت نام، دريافت راهنما و تكميل فرم ثبت حسگر/ابزارك و كسب اطلاعات بيشتر) به نشاني www.infp.ir مراجعه نمايند.

تاریخ:
1396/11/11
تعداد بازدید:
173
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal