۱۴۰۲ شنبه ۱۲ فروردين
رشد چشمگير بودجه حمايت از شركت هاي دانش بنيان در سال آينده
رشد چشمگير بودجه حمايت از شركت هاي دانش بنيان در سال آينده
رشد چشمگير بودجه حمايت از شركت هاي دانش بنيان در سال آينده

بودجه صندوق نوآوري و شكوفايي در سال آينده براي حمايت از شركت هاي دانش بنيان رشد چشمگيري خواهد داشت و به رقمي در حدود 2هزار و 500 ميليارد تومان مي رسد.

عليرضا دليري درباره اين افزايش بودجه اظهار كرد: در سال 95 موجودي منابع صندوق نوآوري و شكوفايي به مبلغي در حدود دو هزار و 500 ميليارد تومان خواهد رسيد كه رقم قابل توجهي براي حمايت از شركت هاي دانش بنيان خواهد بود.

وي افزود: با توجه به اين كه ما از چندين كانال ورود منابع تسهيلاتي به اين حوزه را داشته ايم موضوع حمايت از شركت هاي دانش بنيان بسيار حائز اهميت بوده و با توجه به پيگيري هاي انجام شده دردو سال اخير بودجه اي در حدود هزار و 500 ميليارد تومان به اين صندوق تزريق شده است.

دليري خاطر نشان كرد: قبل از دولت يازدهم و در گذشته هيچ منابع مالي براي صندوق نوآوري و شكوفايي در نظر گرفته نشده بود ولي معاونت علمي پيشنهادي را در دولت مطرح كرد و پس از تصويب در مجلس و بر اساس قانون حمايت از شركت هاي دانش بنيان و اساسنامه شركت توانستيم از محل كمك صندوق توسعه ملي در اين دوسال منابع خوبي به اين صندوق تزريق شد.

معاون توسعه مديريت و منابع معاونت علمي يادآور شد: بودجه اختصاص داده شده و منابع مالي براي صندوق نوآوري و شكوفايي به جهت حمايت از شركت هاي دانش بنيان براي توليد محصول و تجاري سازي محصولات آن ها تامين شده كه در قالب تسهيلات و غيره به آن ها ارائه مي شود.

تاریخ:
1395/03/29
تعداد بازدید:
53
منبع:
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal